arzum-superstar-sac-duzlestirici-firca
Sağlık ve Güzellik

Arzum Süperstar Saç Düzleştirici Fırça Yorumu

Arzum Süperstar Saç Düzleştirici Fırça almayı düşünenler için 2 aylık kullanım deneyimimi sizlerle paylaşıyorum. Her düz saçlı kadının hayali dalgalı saçlı olmakken, her dalgalı saçlı kadının istediği düz parlak saçlara sahip olmak. Ben dalgalı saçlı olup düz saç hayali kuran kadınlardan yalnızca biriyim. Kıvırcık olmaya çalışıp olamayan kabarık saçlarım benim için tam bir çile. Kendi haline bıraksam dalgalı olamıyor, kurutsam saç hacmim 2 katına çıkarak beni çileden çıkarıyor. Bu yüzden yıllardır saçımı düzleştirici ile şekillendirerek kullanıyorum.

arzum-superstar-sac-duzlestirici-firca

Yıllardır Braun Satin Hair marka saç düzleştiricisi kullanırken sosyal medyada keşfettiğim saç düzleştirici fırça dikkatimi çekti. Fırçanın iddia ettiği en önemli şey saçları ezmeden ve yıpratmadan sadece saçı tararken düzleştirmesi. 2 ay önce satın aldığım Arzum Süperstar Saç Düzleştiricisini çok sık kullanmaya başladım.

arzum-superstar-sac-duzlestirici-firca

Saç Fırçasının düzleştiriciye göre avantajları benim için daha fazla. Sabırsız bir insan olarak bazen dümdüz saçlar istemesem de sadece saçımın kabarık halinden kurtulmak istediğimde saçlarımı hiç ayırmadan üzerinden tarayarak düzleştirdiğimde tatmin edici bir sonuca ulaşıyorum. Bu yönüyle düzleştiriciye göre çok avantajlı.

arzum-superstar-sac-duzlestirici-firca

Kuru saçlara sahip olan biri olarak Braun Satin Hair ile saçımı düzleştirdiğimde saçım daha da mat bir görünüme sahip olurken Arzum Süperstar Saç Düzleştiricisini kullandığımda saçım nemini koruyor ve daha parlak görünüyor.

Düz saç kullanmayı seven ve düzleştirici kullanan kişileri için kesinlikle alınması gereken bir ürün mü derseniz bence alınmaya değer bir ürün. Kesinlikle düzleştirici ile arasındaki farkı bir kaç kullanımdan sonra fark edeceksiniz. Ben düzleştiriciye alışkın olduğum için ilk etapta tam olarak kullanamamıştım ve memnun kalmamıştım. Hatta iade etsem mi diye düşünürken bir şans daha vermek istedim. Sonrasında bir kaç kullanımdan sonra kullanımına alıştım ve memnun kaldım. Şuan saçımı kuruttuktan sonra kabarıklığını alması için mutlaka kullanıyorum. Almayı düşünenler için bir tavsiye..

 

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...