Dizi Yorumları

Blu Tv Doğu Dizisi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Doğu Demirkol’un kendi hayat hikayesinden yola çıkarak yazdığı Doğu dizisi geçtiğimiz günlerde Blu Tv platformunda yayınlandı. Tanıtımını gördüğümde izleme listeme eklemem rağmen izleme fırsatım yeni oldu. Dizi hakkındaki fikirlerimi sizlerle paylaşacağım.

Doğu Demirkol’un kendi hayat hikayesini anlattığı Doğu dizisinin şuana kadar 3 bölümü yayınlandı. Her bölümünün ortalama 30 dk olduğu dizinin güncel IMDB puanı 6,9

Doğu Dizisi Oyuncu Kadrosu

  • Doğu Demirkol
  • Ege Kökenli
  • Kubilay Tunçer
  • Evliya Aykan
  • Banu Fotocan
  • Yağmur Gülveren

Doğu Dizisi Yorumu

İyi yapılan komedi dizilerine hasret kalmış biri olarak Doğu dizisi yüzümü güldürdü. Doğu Demirkol’un mizahını ve oyunculuğunu çok seviyorum. Yapay bir mizah anlayışıyla güldürmüyor. Bunu yeni dizisi Doğu’da da gördük bence. Kendi hayat hikayesinden yola çıkarak hazırladığı dizide aslında daha önce yaptığı gösterilerde anlattığı hikayeleri harmanlamış. Dizinin bir bölümünde ünlü olmadan önce çektiği “Abiler” tiplemesini yerleştirmiş. Bin kez izlediğim şeye yine güldüm mü evet güldüm.

Dizi full güldürme ve eğlendirme türünde bir dizi değil. Doğu Demirkol’un kendi hayat hikayesini izliyorsunuz ve ara ara gülüyorsunuz ama bölümlerin kısa oluşu ve gereksiz uzatma sahnelerinin yersiz şakaların olmayışı dizinin izlerken akıp gitmesine neden oluyor. Keyiflendiren bir dizi olduğunu düşündüğüm için izlemenizi öneririm.


Exxen Bir Yeraltı Sit-Com’u Dizisi Konusu, Yorumu ve İncelemesi


 

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...