dugun-pastasi
Ev-Yaşam

2020 Trend Düğün Pastaları

Evliliğe ilk adımı atacaklar yada düğün hazırlığı aşamasında olanların yapılacaklar listesinde bulunan, tamamlanması gereken bir maddedir düğün pastası seçimi. Her ne kadar pandeminin hayatımıza girişi ile düğünlerin tadı biraz kaçsa da yine de ben düğün geleneklerimden vazgeçmem o pasta yenecek diyorsanız bu yazım tam size göre.

Evlenecek her çift hayallerindeki en güzel düğün ile dünya evine girmek ister. Ben de düğünümden önce her ayrıntıyı günlerce araştırıp öyle karar vermiştim. İş pasta seçimine geldiğinde ise son ana kaldığı için ona yoğunlaşacak vaktim ve enerjim kalmamıştı. Bu yüzden seçimi organizasyon firmasına bırakmıştım. Şuan düğün pastamın görselini hatırlamıyorum. Hayatımda bir eksiklik mi tabiki değil. Ama benim gibi pasta seçimini son ana bırakmayıp bu detayı önemseyen çiftlere yardımcı olmasını düşündüğüm 2020 yılının düğün pastaları trendlerine uyan en iyi 12 pasta görselini biraraya getirdim.

Yemek yapmak bir sanatsa pasta yapmak nedir bilemedim. Yemeğe kıyamayacağınız adeta kalemle çizilmiş gibi ince ince işlenmiş en güzel düğün pastası görselleri..

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...