sarjli-supurgeler
Ev-Yaşam

En İyi Şarjlı Süpürge Önerileri

En iyi şarjlı süpürge önerileri bu yazıda. Elektrikli süpürgeler evimizin biricik ev aleti. Robot süpürgelerdi şarjlı süpürgelerdi derken şu sıralar sosyal medyada insanların süpürgelerine verdiği isimlerle çalkalanıyor. Öyle ki geldiğimiz şu noktada süpürgeler ev aleti olmaktan çıkıp evimizin adeta bir bireyi haline dönüştü. E tabi kendi kendine süpüren silen bir aletten bahsediyoruz. Eşine evi süpürmesi için rica etsen yarım saat mızmızlanmasının bitmesini beklersin. Oysa yeni nesil robot süpürgeler öyle mi? Gıkı çıkmıyor komutu verdiğin an başlıyor evi dip bucak süpürmeye.

Evet ben de yeni nesil elektrik süpürgesi araştırmaları yapan almak için fırsat kollayanlardan biriyim. Henüz 1 yıldır evli olmama rağmen ev süpürme işi benim için tam bir çile. Evlenmeden önce süpürge araştırırken bayağı vakit harcamıştım. En son Philips markasında karar verip süpürgemi almıştım. Süpürgemden oldukça memnunum aslında çekim gücü çok iyi. Zor olan süpürme aşamasında her oda değiştiğinde fişten çekip diğer odaya geçmek ve süpürürken süpürgenin sürekli bir yerlere takılması.

sarjlı-supurgeler

Hız çağında olduğumuz şu dönemde kablolu süpürgeyle bir evi saatlerce süpürmeye çalışmak gerçekten yorucu bir hal almaya başladı. Sanırım artık her insan kullandığı makinadan maximum verim ve pratiklik bekliyor. Ben de temizlik yaparken maximum hız aradığım için şu sıralar şarjlı süpürge arayışına girdim.

Şarjlı süpürge modeli ilk olarak hayatımıza Dyson markası ile girdi. Son 1 yılda Dyson’a alternatif bir çok marka şarjlı süpürge modeli çıkardı. Araştırdığım ve kullananlar tarafından önerilen en iyi şarjlı süpürge önerileri yazımın devamında…

Şarjlı Süpürge Önerileri

Dyson V7

Güncel En Uygun Fiyatı : 2.399 TL

dyson-v7

 

PHILIPS SpeedPro Kablosuz Şarjlı Süpürge

Güncel En Uygun Fiyatı : 2.089 TL

philips-speedpro-kablosuz-süpürge

 

Xiaomi Mi Handheld Kablosuz Şarjlı Süpürge

Güncel En Uygun Fiyatı : 1.527 TL

Xiaomi-mi-handheld-kablosuz-supurge

Fakir Franky Pro Bldc Şarjlı Süpürge

Güncel En Uygun Fiyatı : 1.510 TL

Fakir-franky-pro

 

Fakir Franky Şarjlı Süpürge

Güncel En Uygun Fiyatı : 1.279 TL

fakir-franky

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...