Dizi Yorumları

Exxen Bir Yeraltı Sit-Com’u Dizisi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Exxen Bir Yeraltı Sit-Com’u Dizisi Konusu, Yorumu ve İncelemesi yazımda; Bir Yeraltı Sit-Com’u konusu, Bir Yeraltı Sit-Com’u yorumu, Bir Yeraltı Sit-Com’u incelemesi, Bir Yeraltı Sit-Com’u oyuncu kadrosu, Bir Yeraltı Sit-Com’u senaristi, Bir Yeraltı Sit-Com’u yönetmeni, Bir Yeraltı Sit-Com’u IMDB puanı ve Bir Yeraltı Sit-Com’u yayınlanma tarihi verilerine yer vereceğim.

Senaristliğini Hasan Can Kaya, yönetmenliğini Sultan San ve Nezih Helvacıoğlu’nun üstlendiği dizi 26 Mart tarihinde Exxen platformunda yayınlandı.

Bir Yeraltı Sit-Com’u Dizisi Oyuncu Kadrosu

  • Hasan Can Kaya
  • Günay Karacaoğlu
  • Tuna Orhan
  • Ezgi Gör
  • Lara Domaç

Bir Yeraltı Sit-Com’u Dizisi Konusu

Senarist ve komedyen Hasan Can Kaya Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisinde komedyen olma yolculuğunda kendi hayat hikayesini anlatıyor. İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli ailesiyle yaşayan ve günün birinde komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın hayalleriyle, hayatın gerçekleri birbirine karışıyor.

Bir Yeraltı Sit-Com’u Dizisi Yorumu

Hasan Can Kaya’nın Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisinin ilk iki bölümü Exxen’de yayınlandı. Komedi dizilerine hasret bir insan olarak büyük bir merakla hemen izledim.

Bilmeyen var mıdır hala bilmiyorum ama Hasan Can Kaya ilk olarak Youtube’da yayınlanan Konuşanlar talk show programı ile tanınmıştı. Ben Konuşanlar programını ilk bölümlerden bu yana izleyen biri olarak Hasan Can Kaya’nın yaptığı işlerin takibinde olan biriyim. Hatta Exxen üyeliğini sadece Konuşanlar programını izlemek için almıştım. Bir Yeraltı Sit-Com’u dizisini de merakla bekleyen biri olarak fragman yayınlanmasının ardından Exxen üyeliğimi iptal ettim.

Sanırım Konuşanlar programının başarısından dolayı ben diziden büyük bir beklenti içerisindeydim. Ama Konuşanlar programının kalitesinin düşmesinin ardından dizi fragmanı da beni hüsrana uğrattı.

Diziye gelecek olursak söylenene göre bu dizinin formatı biraz farklıymış. Evet yer yer Hasan Can kameraya dönüp kamerayla konuşuyor ve aralarda kısa stand-up gösterisi kesitleri sunuluyor. Bu formatın adı ne hiç bir fikrim yok ama dizi beni hiç tatmin etmedi. Hasan Can Kaya çok iyi bir komedyen bence ama oyunculuk kısmı beni çok üzdü. Keşke sadece komedyenlik kısmında kalsaydı dedim diziyi izlerken.

En son Jet Sosyete’de fakirlik üzerine yapılan esprileri izlemiş biri olarak Bir Yeraltı Sit-Com’u bir hüsran kaldı benim için. Konuşanlar programından Hasan Can’ın çok argo konuştuğunu zaten biliyoruz ama diziyi de yine argo espriler üzerine kuracağı sinyalleri vardı. Bu kalitesini bence biraz düşürüyor. İlerleyen bölümler nasıl olur bilmiyorum ama ilk iki bölüm çok vasattı. Sırf bu dizi için Exxen almak isteyen varsa bence almasın. İyi seyirler…


Exxen Şeref Bey Dizisi Yorumu | Exxen Dizileri


 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...