gozlerinin-ardindan-yorumu-konusu-eleştirisi
Dizi Yorumları

Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) Dizisi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) dizisi konusu, yorumu ve incelemesi yazımda; Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) dizisi konusu, Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) dizisi oyuncuları, Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) dizisi yayınlanma tarihi, Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes), Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) analizi, Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) IMDB puanı, Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) yönetmeni, Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) senaristi ve Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) kaç bölüm bilgilerini sizlerle paylaşacağım..

Simona Brown,Eve Hewson ve Tom Bateman’ın başrolü paylaştığı dizi 17 Şubat 2021 tarihinde Netflix platformunda yayınlandı. 6 bölümden oluşan mini dizi Sarah Pinborough‘ın Behind Her Eyes adlı eserinden uyarlanmış. Dizinin yönetmeni ise Erik Richter Strand. Dizinin IMDB puanı ise 7,2

Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) Dizisi Konusu

Bekar bir anne olan Louise bir gece dışarıya çıktığında tesadüf eseri psikiyatrist David ile tanışır. David ile hoş vakit geçiren Louise ertesi gün yarı zamanlı çalıştığı psikiyatri kliniğine gittiğinde David’in yeni patronu olduğunu öğrenir. Yavaş yavaş patronu ile yakınlaşmaya başlayan Louise  oğlunu okula bırakıp döndüğü sırada tesadüf eseri David’in eşi Adele ile tanışır. Adele’nin hiç arkadaşının olmamasına üzülen Louise David ile ilişki yaşarken Adele ile de yakın bir dostluk kurar. Louise bu ilişkiler içerisinde kendisini biranda zihin oyunları içerisinde bulur.

Gözlerinin Ardından (Behind Her Eyes) Dizisi Yorumu ve Eleştirisi

Son dönemde sıkça paylaşımlarını gördüğüm Gözlerinin Ardından dizisinin fragmanını izlediğimde bana basit bir aşk üçgeni dizisi gibi gelmişti ve izlemeyi tercih etmemiştim. Sonra gördüğüm bir paylaşımda dizisinin sonunun çok şaşırtıcı bittiği yorumuna rastlayınca meraktan izlemek istedim. Dizi Sarah Pinborough‘ın Behind Her Eyes adlı romanından uyarlanmış.

Diziyi ilk bölümden itibaren acaba psikopat olan David mi Adele’mi diye bir ikilem de izledim. Size bu konuda son bölüme kadar kesinlikle kesin bir yanıt vermiyor dizi. Ben genelde gerilimin yoğun olduğu dizileri izlemekten pek hoşlanmıyorum. Bu dizide de aynı oldu. Diziyi sırf sonunda ne olacak acaba merakı ile izledim. Sahneler ve kurgu beni çok mutlu etmedi. Size söyleyebileceğim yalnızca son bölümden ve dizinin bitişinden çok etkileneceğiniz. Dizi bitse de sonunda hikaye kendini tekrar etmeye başlıyor.


Netflix Manhunt: Unabomber Dizisi Konusu, Yorumu, İncelemesi ve Eleştirisi


 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...