homm-bitkisel
Homm Bitkisel

Homm Bitkisel ‘de En Çok Sorulan Sorular

Homm Bitkisel nedir? Homm Bitkisel kazanç planı? Homm Bitkisel üyelik ücretli mi? Homm Bitkisel ne kadar kazandırır? Homm Bitkisel helal mi? Homm Bitkisel nerede üretiliyor? Homm Bitkisel nasıl istifa edilir? Homm Bitkisel ile ilgili tüm sorularınız yazımda…

Herhangi bir network işine başlamadan önce bir çok soru dolaşır aklımızda. Bunların en başında benim çevrem yok satış yapamam ben her ay sipariş veremem gibi sorulardır. Ben bu yazımda hem network işi yapmak isteyip aklında soru işareti olanların sorularını cevaplamış olacağım hem de Homm Bitkisel markası ile ilgili en çok sorulan soruları cevaplayacağım.

Ev hanımı olup çalışmak isteyen bir çok kadının yapmak istediği bir iş olan network işi artık farklı meslek gruplarının ek gelir olarak yaptığı ya da mevcut işinde mutlu olmayıp bir kaçış arayanların yöneldiği bir sektör oldu. Öyle ki şuan da network işi yapan oyuncu bile mevcut. Hal böyleyken hala network işine mesafeliyseniz gelin sizi biraz bu iş hakkında olumlu düşündürmeye çalışalım.

Öncelikle network işinin avantajlarından bahsedelim. Network evinizde kendi rahat ortamınızda ve kendi istediğiniz saatlerde çalışabileceğiniz bir iş modeli. Aslında çok basit düşünecek olursak siz bir markayı araştırıp güveniyorsunuz üye olarak ürünlerini indirimli kullanmaya başlıyorsunuz ve ardından kullandığınız ürünleri başkalarına önerdiğiniz için para kazanmaya başlıyorsunuz. Evet böyle anlattığımızda bir çok insan üye oluyor sipariş verip ürünleri bile kullanmadan ben nasıl para kazanırım diye düşünüyor. Bu işe başlamadan patrondan para istemekle aynı şey. Evet bu sistem çok güzel paralar kazanabileceğinizi vaad ediyor fakat bunun karşılığında da sizden ürünlerini tavsiye etmenizi ve çevrenize de tanıtmanızı bekliyor. Eğer bunu başarılı bir şekilde yaparsanız para kazanmamanız imkansız. Gelelim en çok sorulan sorulara.

Homm Bitkisel nedir?

Homm Bitkisel markası Şeyda YENİGÜN tarafından 2017 yılında kurulmuş bir markadır. Temizlik ve cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Marka Sağlık Bakanlığı onaylı bitkisel içerikli ürünler satışa sunmaktadır.

Homm Bitkisel ile Nasıl Satış Yapılır?

Homm Bitkisel bünyesine üye olarak ürünleri %30 indirimli alıp katalog fiyatı üzerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Homm Bitkisel ne kadar kazandırır?

Homm Bitkisel doğrudan satış yöntemi ile çalışan bir markadır. Üye olan kişiler kendisine ekip kurarak gerçekleştirdikleri cirolara göre kazanç sağlamaktadırlar. Kazanç hakkında daha detaylı bilgi için Homm Bitkisel Nedir ve Nasıl Para Kazanılır? yazımı inceleyebilirsiniz.

Homm Bitkisel ne zaman para kazandırır?

500 tl ciro yaptığınızda Sarı Akik ünvanını alırsınız ve prim hak kazanırsınız.

Homm Bitkisel nerede üretiliyor? Fabrikası nerede?

İstanbul Maltepe’de bulunan tesislerinde üretim yapılıyor.

Homm Bitkisel hangi kargo ile çalışıyor?

Yurtiçi Kargo ile çalışıyor.

Homm Bitkisel helal mi?

Evet Homm Bitkisel ürünlerinin helal sentfikası bulunuyor.

Homm Bitkisel istifa edince ne olur?

İstifa ettiğinizde sistemden ücretsiz bir şekilde ayrılıyorsunuz.

Homm Bitkisel ciro nedir?

Ciro sizinle birlikte ekip arkadaşlarınızın yaptığı toplam alışveriş miktarı. Örneğin sizin 3 tane üyeniz var. Üyelerinizin hepsi 200 tl alışveriş yaptı. Sizde 200 tl alışveriş yaptınız. Sizin cironuz 800 tl oluyor.

Homm Bitkisel nasıl ekip kurulur?

Homm Bitkisel 3 koldan ilerleyen bir sistem. Her bir üye 3 tane alt üye ekleyebiliyor. Siz güvendiğiniz 3 arkadaşınızı eklediğinizde onlarda güvendikleri 3 arkadaşını eklediğinde sizin ekibiniz piramit şeklinde büyümeye başlıyor.

Homm Bitkisel güvenilir mi?

Homm Bitkisel markası Helal Sentifikası, ISO 22000 Gıda Güvenliği Sentifikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve GMP (İyi  Üretim  Uygulamaları) Sentifikasına sahip.

Ayrıca Homm Bitkisel markası ürünleri SAĞLIK BAKANLIĞI onaylıdır.

Homm Bitkisel prim nedir?

Her ay yaptığınız ciroya göre elde ettiğiniz kazanca prim denir.

Homm Bitkisel kariyer seviyeleri nedir? Homm Bitkisel yükselme nasıl oluyor?

Homm Bitkisel’de kariyer alabilmek için ilk olarak 500 tl ciro yapmış olmanız gerekiyor. Sarı akik kariyeri ile başlıyorsunuz. Aşağıda yer alan tabloda kariyerler yer alıyor.

homm-bitkisel

Homm Bitkisel üyelik ücretli mi?

Hayır. Üyelik ücretli değil. Siz herhangi bir referans aracılığı ile ya da direkt Homm Bitkisel sitesinden üye olabilirsiniz.

Her ay sipariş vermek zorunlu mu?

Hayır her ay sipariş verme zorunluluğunuz yok. Fakat eğer para kazanmak ve prim hak etmek istiyorsanız sistemde aktif görünmeniz gerekiyor bu yüzden sipariş vermeniz önemli. Ama diyelim bir ay sipariş girmediniz üyeliğinize herhangi bir şey olmuyor.

Ben kendime üye bulamazsam da para kazanabilir miyim?

Evet kazanabilirsiniz. Bir çok insan çevresi olmadığı ve satış yapamayacağını düşündüğü için bu sisteme dahil olmaya mesafeli. Yalnızca kendi ihtiyaçlarınızı alarak da güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Önemli olan markanın ürünlerine güvenerek onları deneyimleyip etrafınızdaki insanlara ürünleri tavsiye etmek. Direkt satış yapma odaklı olmasanız da insanlar memnun kaldıkça ya sisteme dahil olmak isteyecekler ya da sizden ürün satın almak isteyecekler.

Homm Bitkisel’e nasıl üye olurum?

Homm Bitkisel ailesini araştırıp dahil olmaya karar verdiyseniz hangi ekiple yola çıktığınız çok önemli. Size çalıştıkça üye desteği sağlayacak Güneş Ekibe dahil olmak isterseniz ya da Homm Bitkisel hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 0 507 686 93 40 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Homm Bitkisel’den nasıl istifa ederim?

Homm Bitkisel ailesini katılmış ancak yapamayacağına karar verenler Homm Bitkisel Nasıl Üyelik Silinir?  yazımdan faydalanabilir.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...