homm-bitkisel-nasıl-para-kazanilir
Homm Bitkisel

Homm Bitkisel Nedir ve Nasıl Para Kazanılır?

Homm Bitkisel nedir ve nasıl para kazanılır yazımda son dönemde kurdukları network ağı ile oldukça popülerleşen Homm Bitkisel markasının kim tarafından kurulduğu, Homm Bitkisel ürünleri, Homm Bitkisel kazanç sistemi, Homm Bitkisel Sentifikaları, Homm Bitkisel satış kariyerleri hakkında bilgilere yer vereceğim..

Homm Bitkisel Nedir?

Homm Bitkisel markası 2005 yılında Gıda Mühendisi olan Şeyda Yenigün tarafından kurulmuştur. 2009 yılından bu yana bitkisel gıdalar ve gıda takviyeleri, bitkisel kozmetik ve temizlik ürünleri 30’a aşkın firmaya fason üretim yapan firma 2017 yılında dolaylı istihdamı desteklemek amacıyla doğrudan satış / network marketing hizmet vermeye başlamıştır.

Homm Bitkisel Sentifikaları

Homm Bitkisel markası Helal Sentifikası, ISO 22000 Gıda Güvenliği Sentifikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve GMP (İyi  Üretim  Uygulamaları) Sentifikasına sahip.

Ayrıca Homm Bitkisel markası ürünleri SAĞLIK BAKANLIĞI onaylıdır.

Neden Bir Markanın GMP Sentifikası Olması Gerekir?

İnsan sağlığını etkileyen ürünlerin üretim koşullarında GMP (Good Manufacturing Practices; İyi Üretim Teknikleri) uygulanması ile gerçekleşir. Yani markanın güvenilir üretim yaptığından emin olmak için GMP Sentifikasını edinmiş olması önemlidir.

Homm Bitkisel Markası Üyelik Sistemi

Homm Bitkisel network ağında 3 koldan üyelik sistemi mevcuttur. Yani her bir kişinin maksimum 3 üyesi olabilmektedir. Bu sayede birbirini destekleyerek gelişen bir sistem oluşmaktadır.

homm-bitkisel-uyelik-sistemi

Homm Bitkisel Markası ile Nasıl Para Kazanılır?

Homm Bitkisel markası Network sisteminde diğer network sistemlerinden farklı olarak adaletli bir sistem vardır. Her üyenin kendisine 3 üye yapma hakkı vardır ve kendi üyeleri kazanmadan seviye atlayamaz.

Bu sistem 6 farklı şekilde para kazandıran bir sistem. Homm Bitkisel hakkında aklınıza takılan sorular var ve bunlara yanıt arıyorsanız Homm Bitkisel ‘de En Çok Sorulan Sorular yazımı okuyabilirsiniz.

Perakende Geliri

Satış yaptığınız her bir üründen elde ettiğiniz kardır.

homm-bitkisel-kazanç

Geri Ödeme Geliri

Sarı Akik ve üzeri olan temsilcilerimize bulundukları yüzdelik dilime uygun olarak kişisel girilen sipariş tutarına göre yapılan geri ödemedir.

Ara Fark Geliri

Temsilcinin kariyer tablosunda bulunduğu yüzdelik dilim ile ekibinde bulunan temsilcilerin arasındaki yüzdelik farkından elde edilen gelir.

homm-bitkisel-ara-fark-geliri

Liderlik Geliri

Turmalin ve üzerindeki temsilcilerin elde ettiği gelirdir. Bir temsilci ekibine dahil etmiş olduğu ilk 3 kişiden liderlik geliri elde edebilir. Liderlik geliri 250-17.500 tl arasında değişmektedir.

Homm-bitkisel-liderlik-geliri

Saha Destek Geliri

Turkuaz ve üzeri seviyeye ulaşmış temsilciler için geçerlidir. Temsilciler geldikleri seviyeleri üst üste 2 kez koruduklarında Saha Destek Bonusu kazanırlar. Bu gelir brüt 1700-20.000 tl arasındadır.

Nesil Geliri

%25 seviyesine ulaşmış temsilciler için geçerlidir. %25 seviyesine ulaşmış bir temsilcinin ekibinde %25 seviyesine ulaşmış başka bir temsilci var ise kazanç tablosundaki gibi 7 nesile kadar kazanırlar.

Homm Bitkisel Network Sistemine Nasıl Katılabilirim?

Sisteme dahil olmak için ya da üyelik ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 507 686 93 40 numaralı telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Ya da Üye Ol bağlantısına tıklayarak biran önce üyeliğinizi gerçekleştirip üye desteklerimizden faydalanabilirsiniz.

[button link=”https://www.hommbitkisel.com.tr/yeni-kayit/HOMM317613224″ type=”big” color=”red”] ÜYE OL[/button]

 

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...