Film Yorumları

Hunter Killer (Katil Avcısı) Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Hunter Killer (Katil Avcısı) Konusu, Yorumu ve İncelemesi yazımda; Hunter Killer (Katil Avcısı) konusu, Hunter Killer (Katil Avcısı) yorumu, Hunter Killer (Katil Avcısı) incelemesi, Hunter Killer (Katil Avcısı) oyuncu kadrosu, Hunter Killer (Katil Avcısı) IMDB puanı ve Hunter Killer (Katil Avcısı) yayınlanma tarihi bilgilerine yer vereceğim. Hunter Killer (Katil Avcısı) filmi 19 Ekim 2018 tarihinde yayınlanmıştır. Şu sıralar ise Netflix platformunda izleyiciyle buluşuyor. Aksiyon ve gerilim kategorisinde yer alan filmin IMDB puanı 6,6

Hunter Killer (Katil Avcısı) Oyuncu Kadrosu

  • Gerard Butler
  • Gary Oldman
  • Linda Cardellini
  • Michael Nyqvist
  • Common
  • Toby Stephens
  • Caroline Goodall
  • Alexander Dyachenko

Hunter Killer (Katil Avcısı) Filmi Konusu

Film Firing Point romanından uyarlanmıştır. Rus Savunma Bakanı tüm dünyayı tehdit eden bir darbe hazırlığındadır  ve Rus Başbakanını esir almış durumdadır. Bunu öğrenen Amerika Rus Başbakanını kurtarıp Savunma Bakanının planlarını engellemek için Yüzbaşı Joe Glass önderliğinde olan bir denizaltını görevlendirir. Film bu denizaltının Rus Başbakanını kurtarma hikayesini konu ediyor.

Hunter Killer (Katil Avcısı) Filmi Yorumu

İlk olarak 2018 yılında gösterime giren Katil Avcısı filmi şu sıralar Netflix’de çok popüler. Tabi trend listesine giren bir yapımı izlememek olmaz dedim ve yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim. Film tam bir Amerikan güzellemesi için çekilmiş. İlk 20 dk sonrasında bu bariz bir şekilde hissedilse de başlamışken bitirmek istediğim için izledim. Amerika’nın kendi kendini övmelere doyamadığı bu filmde Rus Başbakanının bir denizaltı kaptanı kadar sağlam duruşu yok. Adam film boyunca ezilmekten bir hal oldu. Filmdeki mantıksızlıkları yazmaya başlasam sanırım bitiremem. En komiği denizaltının bir bombadan kaçmak için ani bir manevra yaparak dönmesiydi. Adeta bir araba manevrası gibi döndü kocaman denizaltı. Tabi her dediği doğru çıkan cesur ve yürekli kaptan Joe Glass unutulmamalı. Filmi izlerken bir sonraki sahneleri tahmin etmek pek zor değil. Yani genel olarak konuşmam gerekirse Amerika’nın kendini öve öve bitiremediği bir film izlemek isterseniz izleyin yoksa çok da izlemenizi tavsiye etmiyorum.


Intouchables (Can Dostum) Filmi Konusu, Yorumu ve İncelemesi


 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...