Intouchables-Can Dostum-Filmi
Film Yorumları

Intouchables (Can Dostum) Filmi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Intouchables (Can Dostum) Filmi Konusu, Yorumu ve İncelemesi yazımda; Intouchables (Can Dostum) konusu, Intouchables (Can Dostum) yorumu, Intouchables (Can Dostum) incelemesi, Intouchables (Can Dostum) oyuncu kadrosu, Intouchables (Can Dostum) yönetmeni, Intouchables (Can Dostum) yayınlanma tarihi ve Intouchables (Can Dostum) IMDB puanı bilgilerine yer vereceğim.

Fransız yapımı film 11 Mayıs 2012 tarihinde Türkiye’de izleyici karşısına çıktı. Komedi-Drama türündeki filmin yönetmeni Olivier Nakache ve Eric Toledano. Filmin IMDB puanı ise 8.5

Intouchables (Can Dostum) Filmi Oyuncuları

  • François Cluzet – Philippe
  • Omar Sy – Driss
  • Audrey Fleurot – Magalie
  • Anne Le Ny – Yvonne
  • Alba Gaïa Kraghede Bellugi – Elisa
  • Cyril Mendy – Adama

Intouchables (Can Dostum) Filmi Konusu

Philippe geçirdiği kaza sonrası belden aşağısı tutmayan varlıklı bir adam ve kişisel işlerinde kendine yardımcı olabilecek bir kişi arıyor. Driss ise işsizlik maaşını almaya devam edebilmesi için mecburen işe başvurmak ve reddedilmek zorundadır.

Driss’in davranışları Philippe’nin dikkatini çeker ve onunla çalışmak ister. Bir hafta çalışma için anlaşan Driss ve Philippe bir haftanın sonunda çalışmaya devam ederler. Film farklı karakterdeki bu iki kişinin hikayesini anlatıyor.

Intouchables (Can Dostum) Filmi Yorumu

Normalde bu sitede güncel olarak izlediğim filmleri yazmama rağmen izlenmesi gereken bu filmi gözden kaçıran biri vardır belki diye siteye eklemek istedim. İki kez izlediğim bu filmde ikisinde de çok büyük zevk aldım.

Film, Fransız aristokrat, Philippe Pozzo di Borgo ve Cezayirli göçmen Abdel Sellou’nun gerçek hayat hikayelerine dayanıyor. Bu yönü sanırım filmi yapaylıktan ve zorlamadan uzak sıcacık bir hale sokuyor. Film içeriğinde dram barındırmasına rağmen içinizi kıymıyor dram kısmı da komedi kısmı da çok dozunda ve sizi tatmin ediyor. Bence bu filme çok da söylenecek bir şey yok. Kesinlikle izlemenizi öneririm. İyi seyirler…


Green Book (Yeşil Rehber) Filmi Konusu, Yorumu ve İncelemesi


 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...