homm-bitkisel-mi-farmasi-mi-neden-homm-bitkisel
Homm Bitkisel

Neden Homm Bitkisel? Homm Bitkisel mi Farmasi mi?

Neden Homm Bitkisel? Homm Bitkisel mi Farmasi mi? Network sistemi ve Türk markası dendiğinde akla gelen ilk markalar Homm Bitkisel ve Farmasi. İki markanın da bitkisel içerikli oluşu, helal sentifikasının oluşu ve %100 Türk sermaye ile kurulması konuları benzerlik gösterdiği için network yapmak isteyen kişiler bu iki marka arasında çoğunlukla seçimde zorlanmaktadırlar. Ben aklınızdaki bu soruyu cevaplandıracağım.

Homm Bitkisel mi Farmasi mi?

Homm Bitkisel ve Farmasi markaları %100 Türk sermaye ile kurulmuş markalardır ve ürünlerinin içerikleri de bitkiseldir. Birbirlerine benzeyen bu özelliklerinin yanı sıra birbirinden ayrılan özellikleri ürünleri ve kazanç sistemidir. Bu iki markada prim yöntemi ile çalışmaktadırlar. Yaptığınız ciroya göre seviyeler atlarsınız ve ve aldığınız prim o yönde artar.

Eğer bir network yapmak istiyorsunuz fakat karar veremiyorsanız öncelikli olarak bakmanız gereken maddeleri sıralayacağım;

  • Markanın ürünleri nedir ürünleri benim ihtiyacımı karşılıyor mu?
  • Ben bu markanın ürünlerini kullandıktan sonra etrafıma gönül rahatlığı ile tavsiye edebilir miyim?
  • Sistem benim istediğim kazancı bana sağlayabilir mi?

Hangi networku seçeceğiniz konusunda bu soruların cevapları oldukça önemlidir. Farmasi markasının detaylı kazanç sistemini buradan okuyabilirsiniz.

Homm Bitkisel kazanç planını ise Homm Bitkisel Nedir ve Nasıl Para Kazanılır? yazımdan okuyabilirsiniz.

Neden Homm Bitkisel?

2009 yılından beri İstanbul Maltepe’deki tesislerinde 30’u aşkın firmaya fason üretim yapan, 20’i aşkın ülkeye kendi markalarını ihracat yapan deneyimli kadronun kurduğu bir markadır. Farklı markalar adı altında gereken memnuniyet sağlanmış ve ürünler Sağlık Bakanlığı onayından geçmiştir. Bir çok kişinin dikkat ettiği Helal Sentfikası da bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra şuan da kazanç sistemi en adil ve karlı olan network sistemidir. Detaylı kazanç tablosunu buradan görebilirsiniz. Son bir yılda %800 büyüyerek network ağını genişletmiştir. Siz yeni büyüyen bu oluşumun içerisinde dahil olduğunuzda ilklerin arasına yerinizi alacaksınız. İnsanların aklına gelen en önemli soru “Homm Bitkisel Güvenilir mi?” sorusu. Homm Bitkisel markası Helal Sentifikası, ISO 22000 Gıda Güvenliği Sentifikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve GMP (İyi  Üretim  Uygulamaları) Sentifikasının yanında Sağlık Bakanlığı onaylı güvenilir bir markadır. Bünyesinde network işi yapan bir çok ev hanımı ya da farklı bir mesleği olup ek iş olarak devam eden kişi bulunuyor. Bu yüzden rahat olarak alışveriş yapabilir ya da üye olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hala aklınızda Homm Bitkisel ile ilgili sorularınız varsa 0 507 686 93 40 numaralı telefondan sorularınıza cevap alabilirsiniz.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...