netflix-sicak-kafa-dizisi
Uncategorized

Netflix Sıcak Kafa Dizisi Konusu, Oyuncuları ve İncelemesi

Sıcak Kafa dizisi konusu, oyuncuları ve incelemesi yazımda; Sıcak Kafa dizi konusu, yorumu, Netflix incelemesi, Sıcak Kafa eleştirisi, Sıcak Kafa analizi,Sıcak Kafa IMDB puanı, Sıcak Kafa fragmanı, Sıcak Kafa yönetmeni, Sıcak Kafa senaristi, Sıcak Kafa oyuncu kadrosu ve Sıcak Kafa yayınlanma tarihi bilgilerini sizlerle paylaşacağım.

Afşin Kum’un ilk romanı olan Sıcak Kafa kitabından uyarlanacak dizi Netflix’in yeni dönem için hazırladığı diziler arasında. Roman 2017 GİO Ödüllerinde en iyi roman ödülünü almış.

Oyuncu kadrosunda şu sıralar Exxen platformunda yayınlanan Şeref Bey dizisinde rol alan Haluk Bilginer de bulunuyor. Haluk Bilginer’in adını duyduğumda bir küçük heyecanlanmadım değil. Umarım beklentimizi çok yükseltip bizi hüsrana uğratan diziler arasında yerini almaz.

Sıcak Kafa Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sıcak Kafa dizisinde Gonca Vuslateri, Osman Sonant, Hazal Subaşı, Erdem Akakçe, Feriha Eyüboğlu, Tilbe Saran ve Haluk Bilginer rol alıyor.

Sıcak Kafa Dizisi Konusu

Afşin Kum’un Sıcak Kafa romanından uyarlanan dizide dil ve konuşma yoluyla, zihinden zihine bulaşan bir delilik salgını ele alınıyor. Salgınının alt üst ettiği bir dünyayı anlatan dizide, gizemli bir şekilde bu hastalıktan etkilenmeyen tek kişi, eski bir dilbilimci olan Murat Siyavuş’tur. Romanda Murat’ın, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul’un gizemli dehlizlerinde hastalığın ona mirası olan ‘sıcak kafa’sının sırrının peşine düşüşü anlatılıyor.

Sıcak Kafa Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstleneceği Netflix platformunda yayınlanacak olan dizinin henüz ne zaman yayınlacağı açıklanmadı.


Exxen Şeref Bey Dizisi Yorumu | Exxen Dizileri


 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...