netflix-the-irregulars-dizisi-konusu-yorumu
Dizi Yorumları

Netflix The Irregulars Dizisi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Netflix The Irregulars Dizisi Konusu, Yorumu ve İncelemesi yazımda; The Irregulars konusu, The Irregulars oyuncuları, The Irregulars karakterleri, The Irregulars yönetmeni, The Irregulars yayınlanma tarihi, The Irregulars yorumu ve The Irregulars incelemesi bilgilerini paylaşacağım..

Netflix’in yeni Sherlock Holmes dizisi The Irregulars 26 Mart tarihinde yayınlanacak. Sherlock Holmes seven ve izleyecek yeni bir dizi arayışında olan biri olarak diziyi dört gözle bekliyorum.

The Irregulars Dizisi Oyuncuları

Mckell David – Spike

Thaddea Graham – Bea

Jojo Macari – Billy

Harrison Osterfield – Leopold

Henry Lloyd-Hughes – Sherlock Holmes

Royce Pierreson – Dr. Watson

Darci Shaw – Jessie

The Irregulars Dizisi Konusu

Viktorya dönemi Londra’sında geçen dizide Doktor Watson ve Sherlock Holmes bazı suçları çözmede genç sokak serserilerinden yardım alıyor. İşlenen suçlar korkunç ve doğaüstü boyutlar kazanmaya başlayıp karanlık bir güç ortaya çıktığında sadece Londra’yı değil, tüm dünyayı kurtarabilecek olan tek güç ise bu ekiptir.


Who Killed Sara Dizisi Konusu, Yorumu ve İncelemesi


The Irregulars Dizisi Yorumu

Bir Sherlock sever olarak The Irregulars dizisinin ilk iki bölümünü izledim ve sizlerle paylaşmak istiyorum. Açıkçası dizi tanıtımını gördüğümde ufak bir heyecanlanmıştım ama dizi beni pek mutlu etmedi malesef.

Oyunculuklar ve karakterler açısından bakacak olursam Dr.Watson karakteri benim için çok büyük hayal kırıklığı oldu. Diğer oyunculuklar ise ehh dedirtecek cinsten.

Hikaye Dr. Watson’un şehirde olan gizemli davalar için sokak serserilerinden yardım istemesi ile başlıyor. Her iki bölümde de farklı iki hikaye konu ediliyor. Yalnız Dr.Watson’un sokak serserileri ile anlaşma sebebinin Jessie’nin bazı güçleri olmasından kaynaklı olduğunu dizinin ilerleyen dakikalarında görüyoruz ve hiç bir gücü olduğunu bilmeyen Jessie bir rüya görüyor ve güçlerini birden fark ediyor. Sonrasında güçlerini kullanarak davaların çözümünde yardımcı oluyor.

Dizinin kurgusu benim sevebileceğim bir kurgu olmasına rağmen davalar ve olaylar o kadar zayıf kalmış ki bana sanki bir çizgi filmden hallice gibi geldi. Diziyi izlemeye devam etmeyi düşünmüyorum açıkçası. Bu dizi bana keşke biraz daha iyi kurgulansaydı dedirtti.

The Irregulars Dizisi Fragmanı

 

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...