sivilce-nasil-gecer
Sağlık ve Güzellik

Sivilceler Nasıl Geçer? | Dermoskin Be Bright Aydınlatıcı Tonik

Birçok kişinin ortak problemi sivilceler nasıl geçer? Hormonal dengesizliklerden, genetik faktörlerden ya da cilt tipinden kaynaklı bir çok kişi akne ve sivilce problemleriyle uğraşıyor. Ben de bu kişilerden yalnızca biriyim. Bu yazımda sizlere sivilce problemimi nasıl en aza indirdiğimden ve yüzümdeki sivilce lekelerinden nasıl kurtulduğumdan bahsedeceğim.

Dermoskin Be Bright Aydınlatıcı Tonik Ne Vaad Ediyor?

Dermoskin Be Bright Aydınlatıcı Tonik tüm cilt tipleri için, cildin aydınlanmasına renk tonunun düzenlenmesine, kendisinden sonra kullanılacak kremlerin emilimini arttırmak için cildi temizlemeye ve pH’ını ayarlamaya yardımcı olacağını vaad ediyor.

İçeriğinde alkol ve parfüm içermeyen ürün su bazlı bir yapıya sahip.

dermoskin-be-bright-kullananlar

Sivilceler Nasıl Geçer?

Cildimde son bir yıldır sürekli aynı bölgede çıkan sivilcelerle başım dertte. Ergenlik dönemimi bile pürüzsüz bir ciltle geçirmiş bir insan olarak yüzümde gördüğüm bir iki sivilce beni depresyona sokmaya yetiyor. Bir ara yüzümde çıkan sivilceler bakış açıma girecek kadar büyüktü.

madecassol-kullananlar

Pandemi dolayısıyla herhangi bir cilt doktoruna gidemediğim için kullanan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Madecassol adlı bir sivilce kremi kullanmaya başladım. Ciltteki sivilce lekelerini giderdiği iddia edilen bu ürün gerçekten sivilce izlerini geçirmekte başarılı. Ben doktor tavsiyesi ile kullanmadığım için ilk olarak yüzümün çok küçük bir noktasına uyguladım. Cildimin herhangi bir alerjik tepki vermemesi üzerine düzenli olarak her gece uygulamaya devam ettim.

Dermoskin Be Bright Aydınlatıcı Tonik Yorumu

Düzenli uyguladığım Madecassol kremi yüzümdeki lekeleri gidermeye yardımcı olsa da yeni sivilce çıkmasını engellemedi. Bu yüzden yeni bir ürün arayışına girdim. Sosyal medyada gördüğüm Dermoskin Be Bright Aydınlatıcı Toniki yaklaşık 2 haftadır düzenli olarak kullanıyorum.

Ürünü her akşam yüzümü temizledikten sonra bir pamuk yardımı ile uyguluyorum. İlk uyguladığımda çok şaşırmıştım. Gün içinde hiç makyaj yapmamama ve yüzümü temizlememe rağmen pamuğun rengi griye dönmüştü. Toniklerin genel olarak cildi derinlemesine temizlediğinin söylendiği düşünülürse ürün bu konuda gayet başarılı. Cildimin ürünü emmesi üzerine Madecassol kremi uyguluyorum.

2 hafta sonundaki kullanımımda yüzümdeki lekelerde gözle görülür bir azalma oldu. Ürünü kullanmaya başladığımdan beri cildimde yeni bir sivilcelenme yaşamadım. Lekelerdeki azalmada kremin de etkisinin büyük olduğunu düşünmeme rağmen ürünü kullanmadan önce cildimi derinlemesine temizleyemediğimi fark ettim.

 

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...