eglence-icerikli-youtube-kanalı
Dizi Yorumları

Takip Edilmesi Gereken 4 Eğlence İçerikli Youtube Kanalı

En iyi Türk eğlence içerikli Youtube kanalı tavsiyeleri.. Herkesin telefonla yaşadığı bu çağda Youtube artık hayatımızın tam ortasında. Evimize giren akıllı televizyonlar sayesinde artık her şeyi internetten izlemeye başladık. Sevdiğimiz ve takip ettiğimiz dizileri gününde izlemek yerine dijital platformlardan reklamsız izlemeye başladık. Hal böyleyken artık televizyonda yeni programlar üretmenin yerini dijital platformlara özgün içerikler üretmek aldı. İnsanlara ulaşmanın çok kolay olduğu bu çağda komedi üreten insanların sayısı da bir hayli arttı.

Yaşadığımız bu saçma ve bir o kadar yorucu 2020 yılında ben kafamı birazda olsun dağıtabileceğim gülüp eğlenebileceğim programlara sıkı sıkı sarılmaya bitip tükendikçe tekrarlarını izlemeye başladım. Bu yazımda izlerken en çok eğlendiğim ve eski bölümlerini dönüp tekrar izlediğim en iyi eğlenceli Youtube kanallarını sizlerle paylaşacağım. Gözden kaçırdığım ve izlemeye değer eğlenceli içerik üreten Youtube kanalı öneriniz varsa alırım:)

En İyi 4 Eğlence İçerikli Youtube Kanalı

Mesut Süre ile İlişki Testi

mesut-sure-iliski-testi

En iyi Youtube komedi kanalı önerilerimden ilki tabi ki Mesut Süre ile İlişki Testi formatı. Hala bu kanalı izlemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz. Yılların radyo programcısı Mesut Süre İlişki Testi formatında katılan çifte önceden hazırlanmış soruları yöneltiyor. Her bölümde çiftlere hemen hemen  aynı soruları sormasına rağmen Mesut Süre’nin eğlenceli kordinatörlüğünde ve çiftlerinde katılımıyla program komik ve eğlenceli şekilde akıyor. İlişki testi formatı benim Youtube’da ilk düzenli izlediğim ve her hafta takip ettiğim kanal olması sebebiyle yeri ayrıdır. Henüz hiç izlememiş olanlar için İlişki Testi’nin benim favorim olan 3 bölümünü sizlerle paylaşıyorum.

Dilan Bayır Polat & Fazlı Polat

Kübra & Emir Damlıca

https://www.youtube.com/watch?v=M9ugYF75iwo

Deniz & Oğuz Demirci

Konuşanlar

hasan-can-kaya-konusanlar

Konuşanlar kanalı benim yeni keşfim. Kanal bu yıl açıldı ve bence kısa sürede bir çok insana ulaştı. Youtube önerilenlerde bir çok kez karşıma çıksa da nedendir bilmem çok basit bir program gibi gelmişti bakmak için bile açmamıştım. Taa ki Mesut Süre katıldığı bir programda beğendiği komedyenleri sayarken Hasan Can Kaya’yı da sayana kadar. Konuşanlar formatını Hasan Can Kaya’nın yaptığı öğrenince bir şans vermeye karar verdim ve izlemeye başladım. Farklı bir formatı var.

Hasan Can Kaya ilk kısımda programa gelen kişilere sorular soruyor ve eğlenceli  cevap verenlerin isimlerini tahtaya yazıyor. Programın ikinci kısmında ise adını yazdığı kişileri sahneye alarak yine sırayla sorular soruyor. Bu aşamada sahnedekilerin yanı sıra gelen diğer izleyicilerle de konuşmaya ve sorular yöneltmeye devam ediyor. Bence formatın farklılığının yanı sıra Hasan Can Kaya’nın çok hazır cevap ve izleyicilerle samimi diyalog kuran bir komedyen olması programı eğlenceli kılıyor. Hasan Can Kaya programa gelen kimsenin adını ve anlattığı şeyleri unutmuyor. Bu da programa tekrar gelen insanlarla arasında eğlenceli konuşmalara neden oluyor. Eğlenceli zaman geçirmek için izlenebilecek bir program.

İbrahim Selim ile Bu Gece

ibrahim-selim-ile-bu-gece

İbrahim Selim ile Bu Gece programında oyuncu İbrahim Selim program boyunca hem güldüren hem düşündüren dakikalar yaşatıyor. Programın ilk bölümünde tanınmayan yeni yetenek olan müzisyenlere yer verilerek güzel bir müzik ziyafeti çekiliyor. İkinci kısımda ise İbrahim Selim güncel konuların üzerinden eğlenceli bir dille geçtikten sonra üçüncü bölümde ünlü bir konuğunu ağırlıyor.

Program hoş bir sohbet havasında geçmesinin yanı sıra konuğa sorulan sorular ile eğlenceli bir hal alıyor. Program pandemi öncesinde seyircili olarak Zorlu PSM’de çekilirken pandemi ile bir süre evde çekilmeye devam edildi. Tabi ses ve görüntü kalitesinden dolayı eski kalitesini yakalayamayan program yayınlanmayı durdurdu. Umarım yeni bölümleri gelir şimdilik eski bölümlerle idare ediyoruz.

Rabarba Talk

rabarba-talk

Mesut Süre yıllardır radyoda yaptığı Rabarba programını bu kez seyircili bir şekilde Youtube taşıdı. Rabarba’yı daha önce dinlemeyenler için kısa bir anlatacak olursam programda Mesut Süre her gün bir yada iki konuk alıyor. Bu konuklar genelde aynı kişiler ve Mesut Süre’ye yakın olan insanlar. Her gün bir konu belirleniyor ve program boyunca bu konu üzerinden dinleyicilerde bağlanarak konuşuluyor. Rabarba Talk‘da ki tek fark dinleyicilerin yerini izleyicilerin alması. Anlatan Adam, Fazlı Polat, İlker Gümüşoluk ve Kemal Ayça gibi komedyenlerin konuk olduğu program eğlenceli ve bol gülmeli geçiyor. Tabi radyo programının yeri apayrı..

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...